Zakres usług

Zapraszamy do zapoznania się z naszym podstawowym zakresem usług.

Drewniane podłogi i parkiety wyglądają imponująco i podkreślają każde wnętrze, należy jednak o nie dbać – tylko wtedy zachowają elegancki wygląd i swoje właściwości przez wiele dziesięcioleci. Co kilka lat niezbędne jest więc przeprowadzenie cyklinowania i olejowania parkietów, czasami natomiast konieczne jest wymienienie desek czy uzupełnienie ubytków. Prace takie, tak samo jak układanie podłogi czy mozaiki parkietowej, warto zostawić specjalistom.

Przez ponad 25 lat działalności naszej firmy nabraliśmy ogromnego doświadczenia w zakresie usług parkieciarskich, zgromadziliśmy także profesjonalny sprzęt i nawiązaliśmy kontakty z wiodącymi producentami materiałów do renowacji podłóg. Dlatego oferta naszych usług jest bardzo szeroka i obejmuje ogromny zakres działań związanych z pielęgnacją drewnianych posadzek w domach i obiektach Klientów.

renowacje podłóg drewnianych

układanie mozaiki parkietowej

układanie parkietów

szpachlowanie oraz polerowanie

doklejanie ubytków

montaż listew przypodłogowych

zakładanie cokołów przypodłogowych

pomiar wilgotności podłoża

doradztwo techniczne

Zapraszamy do współpracy

Każda z naszych usług objęta jest darmowym i fachowym doradztwem z zakresu konserwacji parkietów oraz pielęgnacji podłóg drewnianych. Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji.
Skontaktuj się z nami